Výroba jednoduchých webových stránek

Tvorba internetových prezentací

V redakčním systému Joomla

Tvorba webových stránek

Jistě jste již několikrát přemýšleli o tom, že by se vám líbilo mít vlastní internetové stránky.
Stránky kde by jste prezentovali svoji osobu, svoje záliby a nebo i třeba svoji pracovní nabídku.
Někteří z vás ale ještě toto přání neuskutečnilo a to jak z důvodu toho, že neví jak tyto stránky vytvořit, co je k tomu potřeba a taky většinou si každý myslí, že je to drahá záležitost. Tvorba webových stránek není ale vůbec složitá záležitost.

Začnu od konce. Tedy od ceny.

Na hostingu Wedos si nyní může doménu i hosting pořídit vlastně každý. Jejich cena která za neomezený hosting činí 25 Kč na měsíc ( tedy 83 haléřů na den), již určitě naláká každého k pořízení si vlastních stránek. I s DPH tedy pořídíte tento hosting za 1 korunu na den  a když budete mít štěstí a narazíte zrovínka na jejich super slevy tak se vám to podaří i za polovinu.

Stačí jen kliknout na po stranách běžící reklamní bannery a objednávat a objednávat :-) Tvorba webových stránek může začít.

 A teď ta druhá záležitost - vytvoření stránek.

Ne každý si samotný obsah dokáže vytvořit sám. Není to sice nic tak složitého pro vytvoření opravdu jednoduchých webových stránek, ale bez alespoň základních znalostí to každý hned tak nevytvoří. Proto vám předkládám tutu nabídku na vytvoření jednoduchých (simple web pages) internetových stránek a webových prezentací.

Stránky vytvářím jak v jednoduchém formátu formou *.html (statické stránky) nebo v redakčním systému (pro mě plně vyhovujícím systému Joomla). V redakčním systému si můžete vybrat ze spousty free šablon, které se dají upravit dle vašich potřeb, nebo se dá i šablona zakoupit za rozumné peníze a tutu šablonu zase upravit podle vašch představ. Výhodou je také, že si takto vytvořené stránky můžete potom sami spravovat, doplňovat a rozšiřovat. Třeba si nahrávat a doplňovat svoje fotogalerie a nebo zvřejňovat svoje vlastní články.

Pro restaurace, bary,pivnice a bufety lze stránky doplnit o restaurační menu. Malou ukázku najdete na vytvořených stránkách restaurace DejaVu Oldies.


Pokud vás tytu stručná nabídka na vytvoření jednoduchých internetových stránek oslovila, kontaktujte mě (e-mailem, kontaktním formulářem, knihou návštěv a ti co jsou zapojení tak i přes můj profil na Facebooku).
Na titulní stránce je galerie s odkazy na některé vytvořené "webovky" a rubrice PREZENTACE si můžete prohlédnou fotogalerii několika zhotovených internetových stránek a najdete zde i odkazy na některé již funkční webové stránky.
 
Nebojte se mě kontaktovat i v případě potřeby vytvoření i opravdu profesionálních webových stránek.

Zajistím vám kontak na opravdové profesionály.
 
Těším se na spolupráci.
 

E-mail

Ukázka zhotovených webových stránek

Pavel Hincák - Trenér kulturistiky

Pavel Hincák - Trenér kulturistiky

DJ  KAREL HEJL

DJ Karel Hejl

DejaVu Oldies Brno

DejaVu Spolek přátel oldies hudby Brno

Gavei_cz

Gavei_cz

Wellness For Love

Wellness For Love

Ubytování v Morkůvkách

Ubytování Morkůvky

Čalounictví BriMas

Čalounictví BriMas

TroFit

TroFit - posilovací stroje

Vila Kyjov

Ubytování Kyjov

Rozmik

ROZMIK

Ubytování Brno

Ubytování Brno

Kosmetika BABOR

Kosmetika Babor

KYJOV

Kyjov.cz

U Sosny

Zahrada U Sosny